Aydın Ünlü; Ülkücüler KADROLAŞACAKTIR

Aydın Ünlü; Ülkücüler KADROLAŞACAKTIR

PAYLAŞ

Tramway Cafe’de belediye meclis üyeleri ile bir araya MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, gelen Aydın Ünlü, ülkücüleri kadrolaşması ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Ünlü, “Kurban Bayramından sonra ülkücüler kadrolaşacaktır” ifadelerini kullandı.

 

MHP İl Başkanı Aydın ÜNLÜ, belediye meclis üyeleri ile Tramway Cafe’de gerçekleştirilen programda bir araya geldi. Programa Ünlü’nün yanı sıra MHP MYK Üyesi Erkan Azeri, İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz, Karamürsel İlçe Başkanı Çetin Öksüz, Derince İlçe Başkanı Zeki Omurca ve belediye meclis üyeleri katıldı. Programda belediye meclis üyeleri ilçelerde yaptıkları çalışmaların ön raporunu İl Başkanı Ünlü’ye sundu. Ünlü Kurban Bayramı sonrasın ülkücülere kadro verileceğine inandıklarını ifade ederek “Büyükşehir Belediye Başkanımızın ve il başkanımızın samimiyetine inanıyoruz” ifadelerini kullandı.

ÜLKÜCÜLER KADROLAŞACAKTIR

“Meclis üyelerimize milletvekillerimiz olarak bakıyoruz” diyen Ünlü “ Biz herkese hizmet etmek zorundayız. Arkadaşlarımız raporlarını hazırladır. Bu raporlar Ankara’ya gidecektir. Kurban Bayramından sonra ülkücüler kadrolaşacaktır. Bizim başımızı öne düşürmeyeceklerine inanıyoruz. Ürkücülerin haklarını, bayramdan sonra ülkücülere vereceklerdir. MHP’nin Kocaeli’nde belediyesi yoktur. Cumhur İttifakının pazarlığın olmadığını tek il Kocaeli’dir. Biz hak ettiğimiz kadrolaşmayı alacağız. Büyükşehir Belediye Başkanımızdan ve il başkanımızın samimiyetine inanıyoruz.