PAYLAŞ

Kendisini piyasaya “Pastacılar Kralı” olarak tanıtan ve son aylarda kendisinden haber alınmayan Beşüzzi Pasta’nın sahibi Çetin Vuraloğlu, yerel medyadan ulusal basına kadar birçok kuruluş tarafından şişirildiği ortaya çıktı.

Cake Station markasının yaratıcısı ve Beşüzzi Pasta’nın sahibi Çetin Vuraloğlu’ndan haber alınamıyor. Vuraloğlu’nun iş ortakları ve piyasadaki alacaklıları Çetin Vuraloğlu’ndan ümidi kesmek üzere. İlk kez dün Kocaeli Denge’nin duyurduğu olayla ilgili yeni bilgiler de gelmeye devam ediyor. Piyasaya ciddi borç bırakarak kayıplara karıştığı iddia edilen Çetin Vuraloğlu’nun bu denli meşhur ve popüler olmasında ise medya ve bürokrasinin de önemli bir payı var.

MEDYA ŞİŞİRDİ, BÜROKRASİ ZİYARET ETTİ, ORTADAN KAYBOLDU.

Çetin Vuraloğlu’nun hikayesi yerel medyaya verdiği röportajlarla başlıyor. Kocaeli Denge ve birkaç kurum dışında neredeyse demeç vermediği, röportaj yapmadığı basın kuruluşu kalmamış. Hatta çok ileri gidip ödül verenler bile var. Çetin Vuraloğlu medyada popüler hale gelince bürokrasinin de dikkatini çekmiş. İktidara yakın siyasiler ve bürokratlar Çetin Vuraloğlu’nu ziyaret etmiş. Ancak ne olduysa Çetin Vuraloğlu birden ortadan kayboluyor. Medyanın verdiği bu gaz ise yerini soru işaretlerine bırakmış durumda…