PAYLAŞ

 

 

31 Mart seçim çalışmaları hız kesmeden devam ederken Kocaeli’de gerçekten Siyasi partiler adeta cenk ediyor. Tabi ki siyasetin doğasında var bunu bilmiyor değiliz lakin bazı siyasetçilerin üzerine çok mu gidiliyor.

Öyle bir hava oluşturuluyor ki; ” İşte bak bizim adayımızı göstermezseniz, bizim gönlümüzde ki aslanı seçmezseniz olacağı budur”  havası oluşturuluyor ve kulaklarımız sağır değil ki konuşulanları duymayalım.

Evet Bahsettiğimiz kişi Sibel GÖNÜL…

Bileni bilmeyeni, işin içinde olanı olmayanı herkes bir şey söylüyor. Evet haklısınız ” Oy kullanacak biziz kardeşim sen ne diyorsunuz” dediğinizi duyar gibiyim.

Lakin ALLAH cc Kuran-ı Kerim’de ” Bilenlerle Bilmeyenler bir olur mu” buyururken bazı kesimlerin özellikle Teşkilatın içinde Kraldan çok Kralcı olanlar çok konuşuyor gerçekten…

Burada isim vermeyeceğim ama onlar kendilerini biliyor ve hatta herkes onları biliyor…

Teşkilatçılık; ( Siz daha iyi bilirsiniz) benim gönlümdeki aslanı seçmiyorsanız alin size değil, gerçekten İdol olarak benimsediğiniz Recep Tayyip ERDOĞAN’ın işaret ettiği kişinin yanında olmak, sırt sırta olmaktır.

Özellikle İzmit Gündemini çok meşgul eden AK Parti İzmit’den vazmı geçti, yoksa seçim kaybedileceği mi anlaşıldı vs vs vs sözlerle Teşkilatçılıktan uzak haller sizlere yakışmıyor beyler ve bayanlar…

Daha o zaman Sibel Hanım işaret edilmemişti. Çok sevdiğim bir siyasetçi kardeşimin güzel bir sözü geldi aklıma…

Dedim ki ” Kardeşim ne olacak sence, Yani bucular bunu istiyor, Şucular şunu istiyor”..

Bana dedi ki kardeşim ” Herkesin gönlünde bir aslan yatar evet. Lakin o aslan seçilmez ve bir cenaze namazı kılınır, 7 si geçer bir okuma yapılır Fatiha çekilir ve yola kaldığı yerden devam edilir. Teşkilatçılık bunu gerektirir” demişti.

Beyler ve Bayanlar;

1- Siz gönlünüzdeki aslan seçilmedi ve cenazeyi kaldırmak yerine kokmaya mahkum kıldınız,

2- Evet cenazeyi kaldırmadık koksun ve koku her yere yayılsın ve o koku en tepeye yani Recep Tayyip ERDOĞAN’a kadar gitsin dediniz.

Beyler ve Bayanlar; Siz böyle yapmaya devam edin. Atı alan Üsküdar’ı geçecek.

Ocuyuz,bucuyuz diyeceğinize sahaya inin ve gerçekten teşkilatçılığınızı gösterin ve Basın dahil olmak üzere sosyal medyalarda yapılan fütursuzca karalamalara son verin…

SON OLARAK ;  Acizane bir öneri

İzmit Belediye Başkanlığına kim aday olduysa hep beraber koşturun, hep beraber yürüyün, hep beraber poz verin ki birilerinin sesini kesin artık…