PAYLAŞ


MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “Ayhan Arpacı MHP’nin bir değeridir. MHP’nin olaya gösterdiği ciddiyeti göstermek adına MHP’de belediye başkan adayı olmuş bir arkadaşımızı da Büyükşehir Belediyesi’nde meclis adayı olarak göstereceğiz” dedi

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) İl Başkanı Aydın Ünlü partisinin il binasında düzenlediği basın açıklamasında gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. Ünlü açıklamasında, “Bilindiği üzere saha programlarımız başladı. Bugün il başkanlık divanı il divan kurulu üyeleri Kartepe ilçesi muhtarlarını ziyaret edecekler. MHP’nin muhtarları önemsediğini gösteren, mevcut muhtarlarımızı destekleyeceğimizi söyleyeceğiz. Bunun yanında muhtarların protokoldeki önemini anlatacak ve muhtarlara yardımcı eleman bulundurulması yönündeki görüşlerimizi sunacağız. Ayrıca Cumhur İttifakı’nda muhtarların büyük bir değer olduğunu herkes görecek” ifadelerini kullandı.

MÜLAKATA TABİ TUTULACAKLAR

Sözlerini sürdüren Ünlü, “24 Ocak’ta Ankara’ya partimizin toplantısına, 9 Şubat’ta da partimizin kuruluşunun 50’nci yılı sebebiyle Adana’da bulunacağız. 500’ün üzerinde meclis üyesi başvurusu bulunuyor. MHP’de eğitim almış tüm avukatlarımızla birlikte tüm aday adaylarımız komisyon tarafından incelenip mülakata tabi tutulacaklardır” şeklinde konuştu.

DENETLEME GÖREVİNİ MHP YAPACAK

“Cumhur İttifakı yerel seçimlere, güven, şeffaflık ve huzur getirecektir” diyen Ünlü sözlerini, “Yani hizmet vatandaşın ayağına gidecektir. Denetleme görevi MHP tarafından yapılacaktır. Biz MHP olarak Cumhur İttifakı’nın adaylarını benimsedik ve seçim sahasında ne kadar ciddi olduğumuz tüm halkımız görecektir” şeklinde sürdürdü.

CİDDİYETİMİZİ GÖSTERMEK ADINA

Ünlü sözlerinin sonunda Ayhan Arpacı’nın büyükşehir meclis üyesi adayı olacağı söylentilerine, “Ayhan Arpacı MHP’nin bir değeridir. MHP’nin olaya gösterdiği ciddiyeti göstermek adına MHP’de belediye başkan adayı olmuş bir arkadaşımızı da Büyükşehir Belediyesi’nde meclis adayı olarak göstereceğiz” dedi.

SEÇİM GECESİ TURA ÇIKACAKLARI GÖRECEĞİZ Ardından DP İl Başkanı Mustafa Nazlıgül’ün ‘Sibel Hanım Mavi Tur’a çıksın’ sözlerine karşılık Ünlü, “O Demokrat Parti İl Başkanı’nın kişisel fikridir. Sibel Hanım İzmit Belediyesi’ne aday olmuş değerli bir şahsiyettir. Seçim gecesi bu şehirde kimler mavi tura çıkacak göreceğiz” sözlerini kullandı.