PAYLAŞ
Processed with Rookie Cam

Beşüzzi’nin fenomeniydi. Çetin Vuraloğlu’dan şikayetçi oldu

Aylar önce sırra kadem basan Beşüzzi Pasta’nın eski sahibi Çetin Vuraloğlu’nun yanından ayırmadığı, “fenomen” diye hitap ettiği o isim savcılığa başvurdu.

FENOMEN” DİYORDU

Adı Mehmet Silahlı. Çetin Vuraloğlu’nun yanından ayırmadığı isimlerdendi. Vuraloğlu kendisine “fenomen” diye hitap ediyor, sosyal medya hesaplarından onunla ilgili sürekli video ve resimler paylaşıyordu.

Beşüzzi hızla büyürken, ilerleyen zaman içinde Çetin Vuraloğlu’ndan ortaklık teklifi aldı. Yaklaşık bir yıl önce 300 bin lira verdi. Sonrasında bir miktar daha. Ancak ne kar payı alabildi, ne de parasını geri. Vuraloğlu aylar önce sırra kadem basınca ümitlerini yitirdi ve Cumhuriyet Başsavcılığına sözleşmelere imza atan eşi aracılığıyla suç duyurusunda bulundu.

BENİ DOLANDIRDI

Mehmet Silahlı bugünlerde hem üzgün hem de öfkeli. Çetin Vuraloğlu’nun kendisini dolandırdığını iddia ediyor: “Son iki yıldır gece gündüz birlikteydik. Ben ona inandım. Ama o beni kullanmış. Beni de kullandı, para mı da kullandı, dini de kullandı. Ailece bizi mağdur etti, 370 bin lira kadar dolandırdı. Sadece bizi değil onlarca kişiyi de mağdur etti. Herkese borç taktı. Onu arıyoruz fakat bulamıyoruz. Kanun karşısında peşini bırakmayacağız.”